Pozvánka na odbornou konferenci „Novinky v ošetřovatelství“

Dobrý den,

rádi bychom Vás pozvali na odbornou konferenci „Novinky v ošetřovatelství„, která se koná dne 24.11.2017 (začátek ve 9,00 hodin) v AULE Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, Vlašská 336/36, Praha 1

Naše společnost Vzdělávání IN s.r.o., ve spolupráci s POUZP tuto akci pořádá již 5 rokem.

Hlavní téma konference je ošetřovatelství a hojení ran viz. program.

Cena účastnického poplatku činí 370 Kč, v případě platby na místě se poplatek zvyšuje na 470 Kč (viz. informace na přihlášce). Přihlášky na www.vzdelavani-in.cz.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na jindrova@vzdelavani-in.cz nebo na telefonním čísle +420 777 13 22 66.

Budeme se těšit na Vaší účast.
Jindrová Lucie

Koordinátorka společnosti