Podporují nás

Pozvání na brigádu

Dobrý den, vážení a milí hospicoví příznivci.

Ráda bych Vás pozvala do hospice, tentokrát na brigádu suterénních prostor.

Rádi bychom tyto prostory použili k pořádání Podzimního bazárku, již tradiční akce dobrovolníků. Je však zapotřebí většího úklidu a uspořádání bazarových věcí. Získali jsme použitý, ale pěkný nábytek, který můžeme využít pro uskladnění všeho, co dobrovolníci potřebují.

Činnost dobrovolníků není zisková. Je zaměřena zejména na propagaci činnosti Domácího hospice Duha, o.p.s. a na šíření myšlenek hospicové a paliativní péče. Výtěžek z akcí pořádaných dobrovolníky je používán opět na dobrovonickou činnost a na organizaci dalších akcí.

Přijďte nám pomoci již tento týden ve středu a ve čtvrtek odpoledne od 13:oo do 18:00 hodin. Úklidové prostředky přineste prosím vlastní. Sejdeme se ve sklepě.:-)

Nemáte-li čas, nezoufejte. Opět se brzy ozveme s poptávkou po Vašem času a také po možnosti setkání dobrovolníků třeba jen u čaje a kávy. Je potřeba dát prostor Vašim skvělým nápadům a naplánovat jejich uskutečnění.

Těšíme se na viděnou.

S pozdravem,

Mgr. Magdaléna Kolátorová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.