Pokoj a radost v roce 2010

Vážení a milí,

máme za sebou rok 2009, kdy jsme začali budovat  domácí hospicovou  službu  v Hořicích a okolí.  Tento rok byl naplněn obohacujícími setkáními, inspirujícími aktivitami a programem, nadšením ale i nezbytnými problémy.

Domácí hospicovou péči jsme poskytli v plné míře pacientům a jejich rodinám. Půjčovna zdravotnických pomůcek se nadále rozrůstá a pomáhá ke kvalitní péči v domácícím prostředí. Poradenská služba se využívá obyvateli nejenom z Hořic.

Rádi bychom poděkovali všem, kdo se na chodu této služby podíleli. Členům  sdružení Duha, dobrovolníkům, ale i všem  našim sponzorům  a sympatizantům.

Do nového roku Vám přejeme kromě nezbytného dobrého zdraví a mysli, také to, aby se ve Vás usídlil pokoj a radost.