Podporují nás

Podpořte nás…

     Proč mobilní hospic potřebuje pomoc?

     Abychom mohli poskytovat vysoce specializovanou zdravotní péči v domácnosti pacienta, musíme získávat  dotace a dary. Zatím se nám nepodařilo přesvědčit příslušné státní instituce o finanční podpoře našeho zdravotnického  zařízení. Od  zdravotních pojišťoven jsme obdrželi také zamítavé stanovisko ohledně financování této služby, kterou  může potřebovat každý z nás. 

   Na Hospicové sdružení Duha se od počátku vzniku obrátilo 25 rodin.  Nemocní mají krátkou prognózu  přežití, v naprosté většině s pokročilým nádorovým onemocněním.  Mobilní tým se snaží vytvořit  nevyléčitelně nemocným důstojné prožití posledního  období života v  rodinném kruhu.

   Podpořte nás jednorázovým finančním či hmotným darem, všechny dary lze odečíst od základu daně, na požádání Vám vystavíme potvrzení.

   Podporujte nás pravidelně a zřiďte si trvalý příkaz.

    Posláním Hospicového občanského sdružení je vytváření prostoru v těžkých životních situacích. Sdužení Duha provozuje terénní zdravotní služby v Hořicích a okolí, chrání práva pacientů v terminálním stádiu nemoci, plánuje výstavbu 2-3 hospicových lůžek, pro případ, kdy v domácím prostředí není péče z určitých důvodů možná.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.