Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadační fond Atýsek Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Poděkování za mámu

Chtěl bych krátce, ale o to osobněji, poděkovat Janě Sieberové za všechno, co dělala a udělala pro mojí mámu v posledních měsících a týdnech jejího života. Nebyly vůbec lehké, ale Janina citlivá a upřímná pomoc, všechny ty hodiny, které s mamkou trávila, jí nepochybně opravdu pomohly tyto těžké chvíle zvládat s větším klidem.

Máma měla před životem se vším, co k němu patří, velikou pokoru, ale zároveň také velkou sílu, se kterou se do poslední chvíle snažila bojovat se svojí nemocí. Jano, moc díky za to, jak jsi jí v jejím posledním boji stála po boku. I to pomohlo tomu, že máma mohla až do konce zůstat doma s námi se všemi, jak si přála. Stejně tak děkuju Pavlovi Sieberovi za to, že v této nezištné pomoci Janu podporoval i za oporu, kterou byl a je našemu tátovi.

Chci také poděkovat Antonínu, Patrikovi a Zdeně Jeřábkovým za citlivý a osobní přístup, který vložili do profesionálního odvedení poslední služby, kterou jsme na tomto světě mámě mohli poskytnout.

Za celou rodinu Zuzany Váchové Jakub Kašpar

1 komentář k článku Poděkování za mámu

  • Miluše Bucharová

    Poděkování.
    Měla jsem možnost na pouhé dva dny poznat paní Janu Siebrovou, která pomohla svou péčí a radami mě i mému umírajícímu manželovi, díky ní jsme zjistili, že smrt nění tak hrozná, i když moc bolí, v duši jsem našla zvláštní klid a smíření.
    Za rodinu Bucharových Miluše Bucharová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.