Poděkování za Den pro rodinu

Vážení přátelé, letošní Den pro rodinu je za námi. Chceme vám všem poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jsme společně s vámi mohli vytvořit. Vydařilo se vše, od programu po soutěže. Počasí rozhodně nijak nepřipomínalo blížící se podzim a vrátilo nám zpět – alespoň na chvíli – prázdninové dny.

Chuťově výborných domácích marmelád se sešlo opravdu hodně a jejich tvůrkyně vám tak připravily nelehké hlasování. Nakonec jste zvolili následující umístění:

1. místo – paní Eva Demmerath

2. místo – paní Jiřina Hadincová

3. místo – paní Marie Rozsypalová

Všem výherkyním blahopřejeme!

Chceme dále poděkovat všem našim účinkujícím. Panu Karlu Kašparovi (kouzelnická exhibice), divadelnímu souboru ŠÍRO, organizacím SebeRevolta a BeAst shapes (cvičení a body styling), panu Mgr. Bc. Karlu Bejčkovi (přednáška nejen o astronomii) a studentské kapele ZUŠ Melodie a Hořického Gymnázia (hudební odpoledne a ozvučení celé akce).

Děkujeme manželům Radilovým za zajištění občerstvení!

Děkujeme sponzorům Dne pro rodinu, především za věcné dary, které jsme mohli použít jako odměny za účinkování a účast v soutěžích. Jsou to:

Mileta a. s. (Hořice), Strix Hořice s.r.o., Nová Vinotéka (Hořice), Pravé Hořické trubičky (Miletín), Kubištovy Hořické trubičky, Petráčkovy Hořické trubičky, Hasiči (Lázně Bělohrad), Retro Second Hand (Hořice), Keramoart Hana Bartošová (Hořice), Papírnictví Svoboda (Hořice), Květiny – Fantazie (Lenka Mádlová, Hořice), Bezva ZDRAVÍ (Hořice), Vinotéka „Anna“ (Jana Šimková, Hořice), Hračky (Petra Karasová, DiS., Hořice), Papírnictví – Levné knihy (Hamáčková Jitka, Hořice).

Děkujeme Petru Chlápkovi za moderování celého dne, našim statečným dobrovolníkům a všem, kdo se jakkoli podíleli na přípravě celé akce – za veškerou pomoc!

Těšíme se opět za rok na dalším Dni pro rodinu!

Váš

Tým Domácího hospice Duha