Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Poděkování všem dárcům za „Zdravotní pomůcky pro umírající“

Domácí hospic Duha byl na podzim r. 2017 vybrán do programu ČSOB pomáhá regionům. V rámci něho probíhá od prosince veřejná sbírka, ve které jste na zdravotní pomůcky pro umírající přispěli již částkou 30 300 Kč!  Nesmírně si toho vážíme a děkujeme, že jste do toho šli s námi! Nejenom pro výši vybraného příspěvku, ale protože Duha je současně v Královéhradeckém regionu nejpodporovanějším projektem ze všech čtyř účastníků!  

Připomínáme, že nejpodporovanější projekt soutěží o další částku 50 000 Kč, kterou mu věnuje ČSOB. Peníze je možno zasílat maximálně do půlnoci 6. ledna 2018.

Odkaz na projekt: http://www.csobpomaharegionum.cz/projekty/kralovehradecky-kraj/2016761/zdravotni-pomucky-pro-umirajici

Veškeré prostředky ze sbírky budou použity k nákupu nejpotřebnějších zdravotních a kompenzačních pomůcek!  

ilustrační foto z půjčovny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příklad rozpočtu pořízení některých zdravotních pomůcek:

Pomůcka Cena
Přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií OX ONE 25. 480,-
Antidekubitní matrace 11. 490,-
Vozík toaletní 10. 990,-
Chodítko čtyřkolové Carbon 102 9. 500,-  
Chodítko vysoké 204 M 13. 560,-
Vozík invalidní odlehčený 358 – 23 7. 500,-

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.