Poděkování třídám 7. G a 3. S Zemědělské akademie Hořice

Již tradičně se konal další ročník Pestrého zábavného večera, který připravují žáci Zemědělské akademie Hořice, tentokráte ze tříd 7.  G a 3. S. Celý program a organizace je plně v režii studentů, proto se všichni mohli skvěle pobavit, především u humorných scének. I tentokráte se žáci rozhodli, že na PZV poskytnou prostor našemu hospici a umístí tam jeho propagační materiály a kasičku na veřejnou sbírku. Jsme nevýslovně vděční za tuto vnímavost mladé generace vůči umírajícím a péči o ně. A děkujeme!