26. 01. 2020, 01:52

Poděkování organizaci ŽIVOT 90, z. ú.

Domácí hospicová péče se neobejde bez služeb zdravotních sester, které dojíždějí k pacientovi do jeho domova. Náš Domácí hospic Duha zaměstnává dva týmy zdravotních sester. Jeden tým slouží pacientům z Centra domácí hospicové péče v Hořicích, druhý pacientům z oblasti Krkonoš, se sídlem Kontaktního místa ve Vrchlabí.

Naše zdravotní sestry najezdily v roce 2019 za pacienty 24 983 km a všichni pacienti strávili v jejich péči 2029 dní. Sestry jim byly k dispozici na pohotovostním telefonu 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Rádi bychom touto cestou poděkovali představitelům organizace ŽIVOT 90, z. ú., že se rozhodli věnovat našemu hospici štědrý finanční dar, který jsme v loňském roce mohli využít právě na pokrytí mzdových nákladů zdravotních sester.

Děkujeme, že jsme s vaší pomocí mohli prohlubovat kvalitu života našich pacientů!