Podporují nás

Poděkování (nejen) Lesům ČR

Vyslovit poděkování neznamená pouze formálně říci děkovné slovo, v rámci nějaké všeobecně zaběhnuté slušnosti. Chceme tímto vyjádřit svou upřímnou vděčnost mnoha lidem i celému podniku. Lesy ČR, s. p. každý rok podporují nejen finančně naši činnost a nejinak tomu bylo i letos. Lesy ČR pořádaly další ročník festivalu o lese a přírodě – LesFest.  Tvořily ho dokumentární filmy a prezentace přírody formou různých soutěží a her. Festivalový den zakončil večerní koncert Radůzy.

Vstupné na celý LesFest i koncert bylo dobrovolné. Celý výtěžek byl následně darován našemu hospici.

Chceme proto poděkovat celé společnosti Lesy ČR, jmenovitě pak panu generálnímu řediteli Ing. Danielu Szórádovi, Ph. D. za tuto stálou přízeň a podporu. Dále paní Iloně Dvořákové a všem přítomným pracovníkům akce za pomoc s přípravou prezentačního místa našeho hospice; Radůze za nádherné benefiční vystoupení a především každému jednotlivému dárci, který svým vstupným přispěl na činnost našeho hospice.

Vybralo se 15 683 Kč.

!DĚKUJEME!

Peníze budou použity na úhradu nákladů spojených s poskytováním domácí hospicové péče.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

wr4wr9wr10wr11wr12wr13

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.