Podporují nás

Poděkování Nadačnímu fondu Atýsek

Protože domácí hospicová péče není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění, potřebuje Duha k provozu svých služeb pomoc od sponzorů. Na těchto řádcích bychom rádi poděkovali Nadačnímu fondu Atýsek, který náš hospic dlouhodobě podporuje.

Agenda NF Atýsek tvoří: podpora humanitárních aktivit sociálního charakteru, podpora fyzicky a mentálně postižených, nemocných a slabých dětí za účelem zlepšení všestranné péče o ně, zlepšování a rozvíjení kvality života seniorů, podpora organizací, které se zabývají výchovou a přípravou vodících asistenčních psů a pomáhání nemocným zvířatům v útulcích.

Nadační fond Atýsek podpořil náš domácí hospic v minulosti dotací, ze které jsme pořídili tolik potřebné polohovací postele pro naše pacienty a další zdravotní pomůcky. V letošním roce byla dotace 50 000 Kč využita na nákup oblečení pro zdravotní sestry: bundy, mikiny, kalhoty a boty pro práci v terénu u pacientů.

Moc děkujeme!!!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.