Poděkování Nadaci KB, a.s. – Jistota

V roce 2015 nás podpořila Nadace KB a.s. – Jistota částkou celkem 64 000,- Kč, kterou jsme získali na základě Memoranda mezi výše uvedenou Nadací a Asociací poskytovatelů hospicové paliativní péče, jejíž jsme řádnými členy. Podpora se týkala výhradně zdravotní části poskytované péče.

Mohli jsme tak zakoupit nástrojové stolky, zakoupit další vybavenou brašnu pro zdravotní sestru, dovybavit naši lékárnu léky a zdravotnickými prostředky, část příspěvku byla použita na úhradu hrubé mzdy jedné zdravotní setry za měsíc září 2015.

Velmi děkujeme Nadaci Komerční banky a těšíme se na další spolupráci.