Poděkování Lesům ČR, s. p.

Na začátku roku rekapitulujeme všechny dary, které získáváme na provoz naší služby. Každá taková rekapitulace je pro nás současně špatnou i dobrou zprávou. Špatná zpráva je to v tom, že od Sametové revoluce není v ČR proplácena domácí hospicová péče zdravotními pojišťovnami. Přestože si dle průzkumů 90% občanů přeje zemřít doma a přestože je péče v domácím prostředí prokazatelně levnější, než péče v nemocnici či LDN. Dobrou zprávou je, že v naší zemi je mnoho těch, kteří domácí hospice všestranně podporují. Rádi bychom proto touto cestou poděkovali podniku Lesy ČR, s.p. které jsou naším dlouhodobým dárcem a v roce 2017 nás opět podpořily více než významnou částkou. Děkujeme vám, že sdílíte starost o naše hospicové pacienty a společně s námi pomáháte tvořit zázemí pro poskytování domácí hospicové péče!