Podporují nás

Poděkování Duze

Zdravím Vás,
bude tomu již rok a já teprve nyní nacházím odvahu o tom všem psát.
Chtěla jsem celému Vašemu týmu za celou rodinu poděkovat za péči o mého tatínka Jaroslava Rejmiše. Díky Vám, mohl strávit poslední dny svého života s milovanou rodinou a jeho zvířátky. Moc to pro nás znamenalo, i když jste pro nás byli v podstatě cizími lidmi, zapadli jste do naší rodiny a Vaše návštěvy nevypadaly jako zdravotní kontroly, ale jako popovídání s milými lidmi.

I když pro nás smrt tatínka byla zdrcující a doposud jsme se s tím nedokázali smířit, jen naučit žít, díky Vám máme pocit zadostiučinění a klidu.
Tatínek mohl být do poslední chvíle doma, v rodinném kruhu a to bychom bez Vás nezvládli.
Velké díky patří panu Vojtěchu Polákovi, který se po smrti tatínka o vše postaral a jeho přítomnost nám nastolila v tu chvíli obrovský klid a nepopsatelnou úlevu. Nikdy nezapomeneme na to, jak jsme si s ním dali kávu a vzpomínali chvíli potom, co tatínek zemřel.
Také bych chtěla poděkovat za svou maminku, které Vaše návštevy a kontakty po smrti tatínka moc pomohly a mohla si o tom s někým popovídat, ona totiž smrt je mezi lidmi, co nezažili péči o člena rodiny, tabu.
Omlouvám se, že tak pozdě, ale ještě jednou velké díky.
Moc všechny zdravíme, přejeme úspěšné dny, mnoho zdraví a pohody.
Tereza Kafková s rodinou
Bílé Poličany

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.