Podporují nás

Poděkování Duze

Tento dopis nás nesmírně potěšil! Děkujeme celé této krásné rodině, že jsme mohli vstoupit do jejího života a být chvíli jeho součástí.

Dobrý den,

dovolte nám z celého srdce vyjádřit slova díků celému hospicu Duha Hořice a zejména pak sestře Damiáně, Jarmilce a Vojtovi, kteří s námi strávili spoustu času, když nám pomáhali starat se o naši milovanou maminku a babičku Jarušku. Díky vašemu zařízení nemusela Jaruška své poslední měsíce strávit v nemocnici, ale doma, v péči svých nejbližších, obklopena láskou. Spousta přátel ji mohla přijít navštívit, ona se smála, zpívala a vyprávěla. Tento společný čas, který jsme díky vám spolu mohli strávit, byl pro nás opravdu velice cenný. Děkujeme za vaši podporu, péči a empatii, které nám pomohli zvládnout těžké časy. Máme velikou úctu k vaší práci a mnohokrát, mnohokrát za ni děkujeme!

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího

rodina Jarušky K.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.