Podporují nás

Poděkování došlé Duze

Řádky z dopisu, který zde zveřejňujeme, nás upřímně potěšily u srdce! My děkujeme!

Milí přátelé z Duhy,

jménem rodiny naší maminky J. B. ze Štikova vám děkuji za podporu, kterou jste nám a babičce poskytli. Neumíme dost vyjádřit vděčnost za to, že takoví lidé jako  vy vůbec jsou. Hluboce se skláníme před vaším úsilím, které vedlo k založení a provozování Hospice Duha. Jedna věc je dobrá vůle rodiny poskytnout svému drahému možnost zemřít doma, ale druhá, odvážit se k tomu a  dokázat to. Překonat strach, že domácí péče nebude dost dobrá a neuchrání od zbytečného trápení. A toto rozhodnutí nám usnadnila právě neochvějná jistota, kterou jste nám dali, že nám kdykoliv pomůžete buď radou nebo svou přítomností. Vaše návštěvy byly vždy velmi milé a pro babičku i pro nás velmi úlevné. Děkujeme.

Jako osoba velmi prakticky založená vám chci nabídnout své služby – umím šít. Mohla bych vám ušít záclony, závěsy, polštáře…, celkem cokoli běžného pro vybavení sídla vaší služby. Napadlo mě, že bych pro vás nebo pro rozdání v rodinách našila polštářky pod hlavu do postele, ale nerada bych vám byť z dobré vůle způsobila problém „kam s ním“. Dejte mi, prosím, vědět, zda by se vám něco z toho hodilo a potěšilo vás a já se pak ráda přijedu domluvit na konkrétní věci.

Za rodinu paní B. s nesmírnou vděčností              

J. B.


V Jičíně 12.11.2019

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.