Podporují nás

Poděkování dárcům a podporovatelům

Pandemie coronaviru a státem nařízená karanténa – tak začal rok 2020. Následky tohoto období však budeme pociťovat všichni nejspíš ještě několik let. Coronavirus postihl negativně společnost nejenom zdravotně, ale také ekonomicky.

Minulý týden jsme obdrželi zprávu, že kvůli výpadku finančních prostředků a nedostatku zdravotních sester, přerušil svoji činnost první domácí hospic. Všechny ostatní domácí hospice, včetně Duhy, se také potýkají se ztíženou finanční realitou, kterou způsobil odliv některých sponzorů. Situaci těchto dárců samozřejmě chápeme a s vděčností děkujeme za veškerou pomoc, kterou nám poskytli v předchozích letech.

Nelze vyjádřit slovy jak moc děkujeme všem, kteří nás podporují i v těchto nesnadných časech, přestože jsou mnohdy sami postiženi ekonomickou krizí: firmám, obcím a městům, církvím, jednotlivcům…

Děkujeme společnosti ŠKODA AUTO a. s., že se nás rozhodli podpořit formou zaměstnaneckých sbírek. Děkujeme všem zaměstnancům společnosti Škoda Auto a.s., že se rozhodli věnovat část svého výdělku právě pro náš domácí hospic!  

Článek v měsíčníku ŠKODA AUTO: https://www.skodamobil.cz/cz/05-2020/srdcovka

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.