Podporují nás

Poděkování

Paní Jano a všichni,

chtěla bych touto cestou poděkovat za pomoc a snahu o péči doma mému manželovi Ladislavovi. Vím, že se to nedalo stihnout a nebylo to v našich ani ve vašich silách. Moc si vážím vaší práce a obdivuji vás, co všichni dokážete. Už jsem si něco načetla Jano i o vás na nettu a jste silná, statečná a obdivuhodná žena. Nevím, zda bych toto dokázala, Bůh si vás vybral pro takto těžký úkol a díky za to že jste jej přijala a nám všem pomáháte.

Ráda bych s vámi byla trochu ve styku, jste pro mě vzorem(my co jsme ve víře vyrostli, někdy postrádáme takovou sílu ve víře, jako vy konvertiti) a  ráda bych vám byla trošku nápomocná třeba v našem okolí. Máme stejně staré dcery, to je taky pěkné. Pán mě dává sílu zvládat vše, okolo pohřbu. Honza i ostatní děti jsou mě oporou., což jsem ani nevěděla co mám doma,  vědomí, že manžel umřel zaopatřený a rychle mě dává klid a naději.

Ještě jednou ať se daří a Pán vám pomáhá pod ochranou P. Marie a sv. Zdislavy.

S pozdravem Jarmila Zavřelová s rodinou

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.