Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Poděkování

Všichni milý „Duháčci“,
promiňte to oslovení, ale všichni, které jsem poznala v době Vaší péče o naši mamku paní Zitkovou, jste opravdu milí. Náš život se pomalu vrací k normálu, ale já denně vzpomínám na Vaši péči, ochotu, pochopení, lásku…prostě Váš úžasný přístup k pacientům a jejich blízkým. Opravdu si vážím toho, že jsem Vás mohla poznat a ze srdce Vám za vše děkuji.

Trochu sobecky si přeji, abyste nám byli blíž, Brno i Vysočina jsou fakt trochu z ručky. A co kdybych Vás taky někdy potřebovala?!

Všem Vám přeji hlavně ZDRAVÍ, pak hodně sluníčka, které dodá sílu Vaší tak záslužné práci, hodně radosti doma i v kolektivu, spoustu krásných chvil v mimopracovních aktivitách. Ač o sobě říkám, že jsem věřící ateista, Bůh žehnej všemu Vašemu konání.

Zdraví a vzpomíná Míša Kočí.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.