Podporují nás

Poděkování

Dobrý den VŠEM pracovníkům hospice Duha,

chtěla bych za sebe, mou sestru i dceru upřímně a moc poděkovat za péči, kterou jste věnovali mé mamce Haně Zitkové a obrovskou trpělivost se mnou.
Jen díky Vám mohla mamka ještě pár měsíců života strávit s námi doma. Po celou dobu jsme obdivovali Váš lidský přístup, vlídnost, laskavost i profesionalitu.

Znáte mě a víte, že jsem nevěřící, ale poslední měsíce, bohužel díky mamčině nemoci, jsem hodně přemýšlela a začínám věřit, že existuje Bůh – je ve Vás, ve Vašich srdcích. Pro nás jste opravdoví andělé, Vaše dobrota a láska k lidem je nekonečná. Velmi si Vás vážím a i přes bolest, kterou nyní já osobně nejhůř z naší rodiny prožívám, jsem šťastná, že jsem poznala tak úžasné lidi!

Díky i za vyřízení hospice v Červeném Kostelci pro poslední týdny. Cítila jsem zpočátku velkou vinu, že jsem tam mamku „odložila“, ale jinak to nešlo a ona tam byla v krásném prostředí, v péči stejně skvělých lidí jako jste Vy. Řekla mi, že se tam cítí jako v ráji, jen já jí tam scházím. Byla jsem tam však téměř denně, někdy i přes noc.

Kdyby byl svět plný lidí, jako jste Vy, tak to už by byl opravdu ráj.
Mamka Vás měla velmi ráda, vždy hádala, která sestřička přijde, týkalo se to samozřejmě i bratra Vojty.

Děkuji Vám za Vaši lidskost, ochotu, trpělivost, vlídnost!!!

Už teď se mi po Vás stýská, mám Vás ráda a určitě Vás přijdu navštívit, třeba bych mohla nějak pomoci jako dobrovolnice.

S upřímným pozdravem a láskou Eva Demmerath

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.