Podporují nás

Poděkování

Drazí přátelé, děkuji Vám všem, kteří jste společně se mnou přišli dne 19.9. 2015 poděkovat na Vesmír v Orlických horách za 50 let mého života. Děkuji za tolik krásných osobních i zaslaných přání a dárků, které jsem od Vás všech dostala. Velice si toho vážím. Děkuji všem za celou organizaci a přípravu tak krásného a dojemného večera.
dort

V den mých narozenin, 13.9. 2015, jsme s Pavlem vyrazili pěšky na Sněžku. Vycházeli jsme z Pece pod Sněžkou až odpoledne a většina lidí stoupala z vrcholu dolů, naše cesta byla tedy proti proudu. Jen pár lidí s námi kráčelo nahoru…

Ta cesta mi přišla jako můj život. Před 20 lety jsme na Sněžku stoupali s dětmi, které jsme nosívali v náručí a byli plní sil. Před 10 lety jsme stoupali s kamarády a pořídili si první hole, protože už jsme cítili občas únavu. Po 25 letech společného života je stoupání čím dál tím namáhavější. Musíme více odpočívat a podávat si ruce. Na vrcholu Sněžky byl takový vítr, že jsme se museli pevně chytit, abychom se nezřítili dolů. Je dobré stoupat s druhým člověkem…

V životě jsem potkala tolik lidí, někteří se mnou kráčeli krátké úseky, někteří dlouhé. Děkuji všem, kteří se mnou životem putovali. Děkuji za vše dobré i zlé. Děkuji Vám, kteří jste se mnou vydrželi. Děkuji celé své rodině a také všem, kteří mi stojíte po boku právě teď.

Jana Sieberová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.