Podporují nás

Poděkování

Dobrý večer,

nejprve bych Vám moc chtěla poděkovat za vše, co jste pro naši rodinu v posledních měsících udělali. Bylo to asi to nejtěžší, co jsem kdy vůbec zažila, ale díky Vám jsme to všichni zvládli. Maminka je Vám strašně vděčná jelikož vaše péče byla nenahraditelná a ona se mohla o babičku starat až do konce. Pro ní a pro dědu to bylo nesmírně namáhavé po fyzické ale hlavně psychické stránce.

Jak jistě víte všichni jsme se s babičkou stihli rozloučit a to DOMA. Nějak jsme věděla že už se blíží konec, ale nemohla jsem se s tím smířit a když mi maminka řekla ať se přijedu rozloučit, neváhala jsem nasedla na kolo a vyjela. U babičky jsem seděla velmi dlouho a i přes to v jakém byla babička kritickém stavu tak jí tekla slza. V tu chvíli jsem věděla, že je to poslední chvíle s ní. Bylo to těžké, ale právě ono poslední rozloučení mi velmi pomohlo. Během hodinky se sjela celá rodina a po příjezdu poslední vnučky babička zemřela. Sestřička Jaruška ihned přijela a se vším nám pomohla. Jí také patří náš velký dík. Ještě jednou moc děkujeme za vše.

A nyní bych Vás ráda jako naši vždy milou „učitelku“ pečovatelství chtěla pozvat na Maturitní ples, který se bude konat 20. února od 19:00 v kulturním sále ve Valdicích. Byly bychom rády kdyby jste dorazila.

S pozdravem
Mariana Kovačičová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.