Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Poděkování

Dobrý večer,

nejprve bych Vám moc chtěla poděkovat za vše, co jste pro naši rodinu v posledních měsících udělali. Bylo to asi to nejtěžší, co jsem kdy vůbec zažila, ale díky Vám jsme to všichni zvládli. Maminka je Vám strašně vděčná jelikož vaše péče byla nenahraditelná a ona se mohla o babičku starat až do konce. Pro ní a pro dědu to bylo nesmírně namáhavé po fyzické ale hlavně psychické stránce.

Jak jistě víte všichni jsme se s babičkou stihli rozloučit a to DOMA. Nějak jsme věděla že už se blíží konec, ale nemohla jsem se s tím smířit a když mi maminka řekla ať se přijedu rozloučit, neváhala jsem nasedla na kolo a vyjela. U babičky jsem seděla velmi dlouho a i přes to v jakém byla babička kritickém stavu tak jí tekla slza. V tu chvíli jsem věděla, že je to poslední chvíle s ní. Bylo to těžké, ale právě ono poslední rozloučení mi velmi pomohlo. Během hodinky se sjela celá rodina a po příjezdu poslední vnučky babička zemřela. Sestřička Jaruška ihned přijela a se vším nám pomohla. Jí také patří náš velký dík. Ještě jednou moc děkujeme za vše.

A nyní bych Vás ráda jako naši vždy milou „učitelku“ pečovatelství chtěla pozvat na Maturitní ples, který se bude konat 20. února od 19:00 v kulturním sále ve Valdicích. Byly bychom rády kdyby jste dorazila.

S pozdravem
Mariana Kovačičová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.