Podporují nás

Poděkování

Vážení a milí,

je po vánočních svátcích, a tak jsem se rozhodla Vám napsat jménem svým, své rodiny a hlavně jménem svého tatínka.

Chci Vám poděkovat za laskavou péči o svou maminku Margaretu Blankovou, která ukončila svou životní pouť 13.12. 2014. Nikdy jsem se nesetkala s takovou obětavostí a starostlivostí ze strany sestřiček Jarušky a Dany, které k nám jezdily nejčastěji.¨

Rozhodli jsme se s tatínkem starat o těžce nemocnou maminku až do konce. Bylo to pro nás velmi těžké a vyčerpávající, ale díky Vám jsme vše snášeli mnohem lépe. Prostě ta Vaše pomoc byla nenahraditelná. S maminkou jsme se v den jejího skonu rozloučili všichni – celá rodina, kterou se mi podařilo svolat. Odešla klidně, obklopená všemi. Byl to pro nás zážitek neopakovatelný, jakkoli byl smutný.

Teď, po obřadu, který proběhl v úzkém rodinném kruhu s oblíbenými písněmi maminky, začínáme žít tak trochu nový život. Jen taťka je ještě hodně smutný. Je to zcela pochopitelné, uběhl teprve krátký čas. Navštěvujeme ho každý den, ale Vánoce ten smutek ještě umocnily. Doufáme, že se časem vše spraví.

Byla bych ráda, kdyby se někdy stavila některá ze sestřiček, nebo třeba i obě, aby jim tatínek ještě jednou poděkoval.

Přejeme Vám všem, celému kolektivu hodně zdraví a síly v tomto roce.

Moc děkujeme.

Dana Kovačičová

Jiří Blank a ostatní členové rodiny

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.