Podporují nás

Poděkování

Dobrý den.

Rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za Vaši péči a pomoc našemu synovi Vítkovi a vlastně celé naší rodině.

Díky Vám jsme poslední dny a týdny zvládli společně doma v klidu rodiny a vše proběhlo naprosto úžasně. Nikdy jsem netušil, že by tak těžké chvíle byly možné takhle krásně prožít.

Ještě jednou velké poděkování a mnoho úcty k Vaší těžké práci, kterou tak nádherně vykonáváte.

Dobroslav a Jana Lánských.
Nová Paka

 

Drahý Vítku a vážení rodiče!

Celý hospicový tým si Tě doslova zamiloval.

Tvůj autentický způsob prožívání těžké nemoci, změnil nás všechny. Ve Vašem láskyplném, pečujícím prostředí,jsme vytvořili velmi silné společenství. Několik měsíců zpět vidíme Tebe jako našeho skvělého učitele.

V naší společnosti zasažené strachem, úzkostí, osamělostí, hledáme každý z nás světlo. Většinou jdeme ke vzdělaným mužům a ženám, kteří nás za krátký čas ovládají. Všichni naši nemocní, naprosto závislí na druhých, nežádají slávu a ani díky. Ve svém upřímném odevzdání vyučují nás, zdravé.

Chtěli bychom Ti drahý Vítku z celého srdce poděkovat. Jdeme dál, i když cítíme bolest a dáváme průchod slzám. Máme však důvěru, že láska, která byla vždy mezi námi, nikdy nezanikne.

Dana, Jaruška, Magda, Jana a celé široké společenství hospice Duha.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.