Podporují nás

Poděkování

Z upřímného srdce chci poděkovat za pomoc v hodně náročném a zároveň důležitém období života.

V okamžiku, kdy jsme se dozvěděli o smrtelné fázi nemoci naší maminky nemuseli jsme být sami. Díky hospicovému hnutí v Hořicích a osobní  angažovanosti paní Jany Sieberové jsme dostali podporu materiální (polohovací postel, matrace) psychickou (možnost po telefonu konzultovat situaci) i duchovní ( návštěva pí. Sieberové u maminky, rozmluvy a modlitby). Této pomoci se nám dostalo nezištně a v té pravé míře.

Život má začátek i konec, je to vše mezi prvním a posledním nadechnutím. Před  dvěma lety mi odešla v nemocnici maminka. Byla jsem s ní do konce. I má maminka si přála zemřít v klidu a míru. A v okamžiku, kdy odcházela mimo pozemský život se spojila s nádherným světlem. A dovolila mi prožít pocit sounáležitosti k  vyššímu a posvátnému. Děkuji jí za to a jsem vděčná. Nic to však nemění na  faktu, že mi chybí. Že mám i teď slzy v očích. Mému tatínkovi je 79 let. Jsem moc ráda, že je tu se mnou a život rodiny a přátel, práce venku i doma, časopisy o všem možném a televize ho zajímají.

Je pravda, že mne smrt maminky zasáhla  víc, než jsem si byla zpočátku ochotna přiznat. A jsou věci mezi nebem a zemí,  které existují a fungují. JSOU nezávisle na tom čemu věříme a co si myslíme a  chceme. Smíření a klid při odchodu z tohoto života vnímám jako velmi důležité.

Děkujeme za komplexní pomoc na všech rovinách života.

Za celou rodinu napsala  Hana Malinová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.