Podporují nás

Pochod pro hospic ZRUŠEN

Vážení účastníci pochodu, milí přátelé,

některé věci nemůžeme ani při sebelepší vůli změnit. Přestože jsme se na letošní Pochod pro hospic moc těšili a připravovali k němu pro Vás spoustu zajímavostí, musíme bohužel oznámit, že se v letošním roce neuskuteční. Do poslední chvíle jsme doufali ve zlepšení situace okolo pandemie koronaviru, která by umožnila zmírnění karanténních opatření. Bohužel se tak nestalo.

Přípravy na 2. Pochod pro hospic znamenaly několik měsíců nelehké práce a vynaložené energie. Dostávali jsme mnoho pozitivních reakcí na předchozí ročník a věděli jsme, že nesmíme zklamat Vaši důvěru. Věděli jsme, že 2. ročník musí pro Vás být minimálně stejně tak dobrý jako ten předchozí!

Velice se omlouváme všem, kteří se již na 2. Pochod pro hospic registrovali a prosíme, abyste nám zachovali svou přízeň. Pochod chceme uskutečnit v roce 2021 – na stejném místě a se stejnými trasami (datum bude upřesněno). Vaše registrace zůstávají i nadále v platnosti a budeme rádi, pokud je příští rok využijete.

Děkujeme všem za podporu, která se dostává našemu domácímu hospici. Všichni prožíváme nejisté období, ztrátu jistot, na které jsme byli zvyklí… a ani Duha v tom není výjimkou. Všichni se ptáme: Co bude dál…? Budeme mít dostatek prostředků, abychom zajistili služby všem pacientům? Jak to bude dále s rozvojem hospice a plánovanou rekonstrukcí domu pro přesídlení Centra domácí hospicové péče v Hořicích? Současné kapacity již dlouho nepostačují… Bude vůbec něco takového?

V minulosti jsme však museli řešit nejednu podobnou překážku. Nevzdali jsme to tenkrát a nemáme v plánu to dělat ani teď. Vždy jsme vydrželi díky Vaší podpoře, ať již byla finanční, morální nebo i modlitební. To všem nám dodávalo a dodává sílu. Věříme proto, že i tuto krizi všichni společně překonáme a že se setkáme opět na Pochodu pro hospic i na dalších akcích.

Děkujeme, že jste s námi!

Za realizační tým Pochodu pro hospic

Jakub Holman

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.