Plánovaná akce k oslavě Světového dne pro hospic 9.10. 2010

Vážení pátelé,

9.10. 2010 bude sdružení Duha  pořádat  k oslavě Světového dne pro hospic  Den otevřených dveří v Centru DHP v Hořicích od 9 – 17 hodin. Prezentovat veřejnosti budeme myšlenku hospice, předvedeme zdravotnické pomůcky, které půjčujeme našim pacientům do rodin, představíme zdravotníky a dobrovolníky o.s. Duhy. Poukážeme na přednosti a úskalí domácí hospicové služby.

Srdečně přijmeme nabídku doprovodného kulturního programu, který by vhodně a důstojně zakončil Světový den pro hospic. Vítáme všechny Vaše nápady a rady.