Pestrý zábavný večer – na pomoc hospici

Když jsme minulý týden informovali o aktivitě studentů na pomoc našemu hospici, ještě jsme netušili, že to bude mít pokračování. Žáci gymnázia již řadu let pořádají tradiční „Pestrý zábavný večer“. Pokud jste tuto akci už někdy navštívili, víte že tam není nouze o smích a dobrý program. Změna je v tom, že se studenti rozhodli věnovat letošní výtěžek ze vstupného našemu hospici. Krom velkých díků z naší strany není k takovému počinu co více dodávat.

Srdečně vás proto zveme na „Pestrý zábavný večer“, který 12. 12, od 19 hodin, pořádají třídy 7. G a 3. S. V DK Koruna Hořice. Vstupné: Dospělí 80 Kč, Děti 60 Kč.