Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadační fond Atýsek Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Nové zdravotní pomůcky pro pacienty

Ani v roce 2018 není domácí hospicová péče proplácena zdravotními pojišťovnami, přestože našich služeb využívá každý rok více a více pacientů. Děkujeme touto cestou všem, kteří nás v uplynulých měsících podpořili svým darem pro nákup nových zdravotních a kompenzačních pomůcek.

Zcela nově jsme pro potřeby našich pacientů zakoupili přenosný kyslíkový koncentrátor. Mnoho pacientů trpí dušnostmi a při potřebě cestování je velmi obtížné s sebou přepravovat standardní kyslíkový koncentrátor.  Přenosný kyslíkový koncentrátor vydrží dvě hodiny nepřetržitého provozu na jedno použití baterie. Koncentrátor lze nosit v batohu nebo ho táhnout za sebou v pojízdné brašně na kolečkách.

Dále jsme pořídili tři nové lůžkové matrace Ergonomy Plus. Všechny tyto pomůcky byly pořízeny z podpory programu Výboru dobré Vůle – Nadace Olgy Havlové. Nadaci zvláště děkujeme za její opakovanou podporu.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.