Podporují nás

Nové logo

Vážení přátelé,

v posledních dnech jste mohli zaznamenat, že se u materiálů našeho hospice objevuje jiný „domeček“, než na který jste byli dosud u našeho loga zvyklí. Pro nové logo Domácího hospice Duha jsme se rozhodovali řadu měsíců. Desáté výročí považujeme za symbolický mezník některých nutných změn a logo bylo jedním z nich. Původní logo vytvořila pro rodící se domácí hospic Kateřina Nováková Kašparová (která je též autorkou výzdoby hospicové kaple – Cesty světla), aby zde byl viditelný symbol nové organizace. V logu uvedený název „Domácí hospicová péče Hořice“ se však nakonec nerealizoval, přesto už obrázek zůstal ve stejné podobě. Vzniklo Hospicové občanské sdružení Duha, které se díky legislativním změnám muselo transformovat v obecně prospěšnou společnost Domácí hospic Duha.

Naše logo zkrátka potřebovalo nutnou aktualizaci, která by reflektovala všechny změny uplynulých deseti let, vč. té, že jsme schopni poskytovat domácí hospicovou péči v cca již 150 obcích, díky založení pobočky ve Vrchlabí. V novém logu, jehož autorem je Cyril Malík, jsme se však rozhodli zachovat tradiční symboly: domeček a duhové barvy. Věříme, že se Vám bude nové logo líbit a slibujeme, že pod tímto domečkem bude naše organizace nabízet stejně kvalitní hospicové služby jako doposud.

Vaše Duha

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.