Podporují nás

Nová kniha Jany Sieberové

Domácí hospic Duha existuje v Hořicích přes sedm let. Některým z nás přijde spousta věcí jako včera, ale je to celá řeka času. Je to celá řeka drobných příběhů, které dohromady tvoří jeden velký příběh. Příběh hospice. Příběh naplněné naděje…

O jaké naději to mluvíme, když se hospicové péče dotýká tak úzce smrt? Tuto otázku vám zodpoví nová knížka Jany Sieberové. A jistě i mnohé další. Za řekou příběhů se totiž ukrývá otázek moře: Kde leží počátky hospice? Kdo stál u jeho zrodu? Jaké byly radosti a těžkosti? Jakou roli hraje v hospici víra? Je v hospici i radost? Jak do jeho života zasahovaly lidské osudy? A dějí se v hospici zázraky?

Hospic – příběh naplněné naděje vás může inspirovat a také zbavit zbytečného strachu ze smrti, protože nejvíc se obvykle bojíme toho, o čem nic nevíme.

K vydání knihu doporučili kardinál Miloslav Vlk (autor předmluvy) a MUDr. Marie Svatošová, zakladatelka hospicového hnutí v ČR, která napsala doslov.

Knihu je možné objednat na webu Nakladatelství Triton: Hospic – Příběh naplněné naděje

Hospic%20příběh%20naplněné%20naděje

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.