Nominace na Jivínského Štefana za rok 2013

Hospicové občanské sdružení Duha obdrželo dvě nominace na Jivínského Štefana za rok 2013.

Za pomoc a lidský přístup k těžce nemocným a jejich rodinám, za propagaci myšlenky hospicového hnutí, za pořádání akcí pro veřejnost, kurzy první pomoc, dobročinné bazary, Den pro rodinu, drakiádu atd. V roce 2013 převzali Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje.

Za předvedení živého betlému a přivezení betlémského světla společně s Junákem-svazem skautů a skautek ČR, středisko Hořice. Za to, že se lidé v předvánočním chvatu sejdou a společně si zazpívají koledy.

Slavnostní předání se bude konat 25. února v 16:00 hodin v aule gymnázia v Nové Pace.

Děkujeme!