Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Návštěva ze slovenského mobilního hospice Sv. Lujza, n.o.

Hospicové myšlenky se šíří nejenom po ČR. Když se v naší zemi začala poprvé poskytovat hospicová péče, hojně jsme zjišťovali, jak se to všechno dělá za hranicemi. Po mnoha letech službě umírajícím se i my stáváme inspirací, jak lze poskytovat hospicovou péči. Tentokráte nás navštívily kolegyně ze Slovenska, z mobilního hospice Sv. Lujza, n. o. Zjistili jsme, co Slovensko nutně potřebuje pro rozvoj hospicové péče, ale i v čem jsou o krok před námi. I co je všem hospicům společné, bez ohledu na jazyk a národnost.

Děkujeme našim slovenským kolegyním za návštěvu, i že vážily tak dlouhou cestu!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.