Návštěva z Hospice sv. Hedviky, o.p.s.

Na začátku roku 2017 jsme uvítali první letošní návštěvu z jiného domácího hospice. Hospic sv. Hedviky o.p.s. má sídlo v Kladně. Založen byl v říjnu 2013  a aktivně začal působit v lednu 2014. Název sv. Hedviky má dle patronky mladé krásné ženy, kterou doprovázeli členové hospicového týmu v okruhu jejích nejbližších, v posledním období života. Po její smrti se členové týmu rozhodli považovat sv. Hedviku i za patronku hospice – na jeho cestě péče o umírající.

I my v Duze přejeme Hospici sv. Hedviky na této cestě hodně sil a vše dobré!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA