Návštěva z Diakonie Českobratrské církve evangelické – střediska ve Valašském Meziříčí

Na návštěvu, spojenou s prohlídkou hospice a povídáním o domácí hospicové péči, přijely zástupkyně Diakonie Českobratrské církve evangelické – střediska ve Valašském Meziříčí. Uvítali jsme mezi námi: Mgr. Květoslavu Othovou, ředitelku hospice Citadela, Bc. Naděždu Matochovou, DiS., vedoucí ošetřovatelské a sociální péče hospice Citadela, Mgr. Zdislavu Odstrčilovou, ředitelku Diakonie ČCE – Střediska ve Valašském Meziříčí a Bc. Lenku Kostelnou, vedoucí ošetřovatelské služby, vrchní sestru.

Děkujeme za návštěvu!