Návštěva hospice v Litoměřicích dne 17.8.

Vážení přátelé, o.s. Duha přijalo pozvání do hospice v Litoměřicích dne 17.8. 2009. Odjedeme z Hořic v 9.hod. vlastní dopravou. Podrobnosti ohledně cesty Vám poskytneme na tel. čísle 608839593

V Litoměřicích se setkáme se zakládajícími členy hospice,  poznáme tým lékařů, sestřiček, ošetřovatelek a dobrovolníků.  Dále bude následovat  prohlídka celého areálu včetně okolí.  Veškeré Vaše dotazy budou odborně zodpovězeny. Toto přátelské setkání bude natáčet ČR Hradec Králové. Jistě vznikne zajímavá reportáž, která podpoří celé  hospicové hnutí  v ČR.

Srdečně zveme členy o.s. Duha, dobrovolníky z řad hořických občanů ale i každého z Vás, kdo se upřímně  snaží pomoci rozvoji domácí hospicové péče v tomto regionu.