Nadace KB, a.s. – Jistota podpořila Domácí hospic Duha, o.p.s.

Na základě Memoranda uzavřeného mezi Asociací poskytovatelů hospicové paliativní péče a Nadací Komerční banky, a.s. – Jistota patří Domácí hospic Duha mezi organizace, které jsou pravidelně podporovány výše uvedenou Nadací. V roce 2015 jsme obdrželi 2 finanční příspěvky určené na provoz domácí hospicové péče.

Nadace KB, a.s. – Jistota se tak stává jedním z našich pravidelných podporovatelů, bez nichž bychom nebyli schopni naše služby poskytovat.

Děkujeme!