MUDr.Marie Svatošová si prohlédla prostory o.s. Duha

Dne 14.9. navštívila MUDr. Marie Svatošová budovu „hospicového pavilonu“. Za o.s. Duha ji přivítala Jana Sieberová a Kateřina Kašparová.

Paní doktorka si prohlédla prostory zázemí domácí hospicové služby  a prodiskutovala připravovaný projekt  rodinných pokojů. Celý objekt pavilonu k tomuto účelu schválila jako vhodný. Zdůraznila ideální možnost rozvinutí terénní hospicové služby v tomto regionu   v návaznosti na rodinné pokoje.

Děkujeme MUDr. Svatošové za návštěvu, ale především za podporu, kterou našenu sdružení od začátku věnuje.

Již teď se těšíme, že paní doktorku přivítáme v Hořicích velmi brzy.

2009-09-15-14-43-242009-09-15-14-43-572009-09-15-14-43-43

Další obrázky zde.