Podporují nás

Mons. Otte v Duze

Centrum domácí hospicové péče v Hořicích navštívil Mons. Anton M. Otte, který byl rovněž dobrým přítelem pana kardinála Vlka. Pan kardinál jednou vyjádřil přání, aby hospic v Hořicích navštívili spolu, což se bohužel zrealizovat nepodařilo. Mons. Otte navštívil náš hospic již bez pana kardinála, v doprovodu své neteře. O tom, že cesty Páně jsou nevyzpytatelné však také svědčí fakt, že se tato přátelská a srdečná návštěva uskutečnila v den, kdy by pan kardinál oslavil své 85. narozeniny. To však nebylo plánované.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

*J. M. Mons. Anton M. Otte – V letech 19911996 byl vedoucím pražské kanceláře německého spolku Ackermann-Gemeinde, který usiluje o smíření Čechů a Němců na křesťanském základě. Roku 1996 byl vyznamenán Řádem T. G. Masaryka. Dne 4. prosince 2001 byl jmenován čestným kanovníkem Královské kolegiátní kapituly sv. Petra a Pavla na Vyšehradě a 18. května 2005 pak jejím sídelním kanovníkem; od 1. července 2010 do 5. září 2011 byl také jejím děkanem a 5. září 2011 byl zvolen jejím proboštem. 31. ledna 2001 ho Jan Pavel II. jmenoval papežským kaplanem.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.