Podporují nás

Mobilní hospic Duha

Mobilní hospic Duha poskytuje odbornou paliativní péči nemocným v pokročilé a konečné fázi většinou onkologického onemocnění a jejich rodinám v Hořicích a okolí do 30 km.

Lékař mobilního hospice vám poradí s léčbou bolesti a ostaních projevů pokročilého nádorového onemocnění ( dušnost, nevolnost, nehojící se rány a další tělesné obtíže). Lékař mobilního hospice navazuje spolupráci s vaším praktickým lékařem.

Zdravotní sestry dochází do rodin dle stavu nemocných, kontrolují zdravotní stav, podávájí léky formou infuzí, injekcí, převazují rány, pečují o stomie, poradí ohledně stravování i s dalšími potřebami.

Sociální pracovnice poskytuje odborné sociální poradenství, nabídne zdravotnické pomůcky, které jsou těmto pacientům zapůjčeny zdarma. Poskytuje emoční podporu a psychickou pomoc nemocným a jejich rodinám.

Duchovní péči poskytuje kaplan mobilního hospice, který ve všech situacích hledá a nalézá optimální způsob, jak zmírnit obtíže a zlepšit kvalitu života těžce nemocných a jejich rodin.

 

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.