Podporují nás

Láska a pravda vítězí

Vážení přátelé,

29.květen roku 2014 se jistě zapíše do srdce lidí, kteří měli tu čest se sejít v Centru domácí hospicové péče v Hořicích s kardinálem Miloslavem Vlkem. Setkání se zúčastnila zakladatelka hospiců v ČR MUDr. Marie Svatošová a představitelé domácích hospiců z ČR z měst Telč, Třeboň, Rychnov n/K, Pelhřimov, Chomutov.

Pan kardinál zavítal do Hořic již v dopoledních hodinách a společné setkání zahájil mší svatou. Později si prohlédl zázemí Centra domácí hospicové péče a velice živě se zajímal o počátky vzniku hospice Duha v Hořicích. Upřímným slovem a osobním svědectvím svého života, nám všem vlil do srdce radost, odvahu a chuť jít dál. Také bohatá životní zkušenost MUDr. Marie Svatošové nám ukazovala cestu, po které je dobré jít.

V odpoledním, již velice rodinném programu, zaznívaly podobné znaky povolání od jednotlivců domácích hospiců a také zkušenosti z doprovázení.

Děkujeme z celého srdce panu kardinálovi Miloslavu Vlkovi, že vážil cestu do Hořic, děkujeme MUDr. M. Svatošové a týmům domácích hospiců, že nás poctily svou návštěvou.
Vzkazujeme Vám všem zúčastněným – nezapomeňme na toto setkání plné svobody, pravdy a lásky. A až nám bude těžko, zažijeme-li tak časté nepochopení naší služby, vzpomeňme si na 29.5. 2014 v Hořicích.

Za celý tým Domácího hospice Duha v Hořicích ze srdce,

Jana Sieberová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.