Kurz pro pečující dne 6.3. 2015 od 17:00 hodin v Centru DHP v Hořicích

Domácí hospic Duha, o.p.s. pořádá Kurz pro pečující v Centru domácí hospicové péče, Riegrova 655, Hořice /areál nemocnice Hořice/ dne 6. března 2015 od 17:00 hodin.

Kurz je určen pro konkrétní radu a pomoc těm, kteří pečují o blízkého nemohoucího člena rodiny, pro dodání odvahy těm, kteří o péči uvažují, pro povzbuzení těm, kteří pečují dlouhodobě.

Své zkušenosti předají zdravotní sestry, lékař a sociální pracovnice hospice.
Názorně předvedou a umožní vyzkoušet zdravotní a kompenzační pomůcky.

Poinformují o nárocích na možnou finanční podporu, příspěvky, pomůcky a využití nabídky sociálních služeb.

Následovat bude diskuze a vlastní zkušenosti pečujících.

Kurz je zdarma.
Prosíme o přihlášení na tel. čísle 739912781