Kurz pro dobrovolníky v pastorační péči o nemocné

Již od 3. 2. započne v prostorách Centra domácí hospicové péče v Hořicích „Kurz pro dobrovolníky v pastorační péči o nemocné“, který ve spolupráci s Domácím hospicem Duha pořádá Biskupství královéhradecké. Zájemci o kurz se stále mohou hlásit na adresu hospice.

Časový harmonogram: 9 – 15 hod.

9 – 12  dopolední blok

13 – 15 odpolední blok

3. 2. JANA SIEBEROVÁ (úvod do kurzu, potřeby duchovní péče, nemoc, zdraví)

Mše sv. – biskup Josef Kajnek; slovo MUDr. Michal Hrnčiarik