Křest knížky Jany Sieberové „Naděje na konci cesty“

Městská knihovna Hořice a Domácí hospic Duha, o.p.s. srdečně zvou na slavnostní křest knížky Jany Sieberové „Naděje na konci cesty – Další příběhy hospice Duha“. Kniha volně navazuje na autorčinu prvotinu s názvem „Hospic – Příběh naplněné naděje“.

Kmotrou nové knížky bude MUDr. Marie Svatošová, zakladatelka hospicového hnutí v ČR. Křest knížky se uskuteční  17. 5., od 17:30 v přednáškové místnosti za knihovnou. Akci hudebně doprovodí Ivana a Luděk Václavů.