KLUB DUHA zahajuje svou činnost 4.12.2012

Vážení přátelé,

klub Duha vznikl z myšlenky sdružování onkologicky nemocných a jejich přátel. Našim společným posláním bude pomáhat pacientům získat znovu sebedůvěru se snahou se zapojit do života společnosti.

Rádi bychom vám vytvořili podmínky pro pravidelná setkávání, psychosociální rekondiční pobyty, zdravotní vycházky a ostatní aktivity dle vašich zájmů.

Nabízíme:

Vzájemnou pomoc při hledání cest, jak žít s těžkou nemocí

Možnost společného trávení volných chvil

Vzájemnou podporu v náročných životních situacích

Příležitostné přednášky na související téma

Budeme se scházet:

Každé první úterý v měsíci od 9.00 -11.00 hodin v Centru domácí hospicové péče, Riegrova 655, Hořice

Kontakt:

Jana Sieberová   mobil: 773 652 844

Mgr. Magdaléna Kolátorová  mobil: 739 912781

Vítáme onkologické pacienty, jejich rodinné příslušníky a přátele. Termín prvního setkání bude 4.12. 2012 v Centru DHP od 9.00- 11.00 hodin. Těšíme se na vás.