Katolický týdeník informuje o hospicové péči…

Vážení přátelé,

právě vychází Katolický týdeník s přílohou věnovanou hospicům a naší Asociaci.
Najdete v ní přehled akcí, které hospice pořádají na oslavu Světového dne hospiců a paliativní péče v celé republice, přečtete si, proč považují hospice za důležité ředitelka VDV – Nadace Olgy Havlové MUDr. Milena Černá či muzikanti Jiří Pavlica a Bono Vox. Přečtete si o současné realitě domácí hospicové péče a rozvoji hospiců v ČR ve sloupku prezidentky APHPP MUDr. Svatošové „Krize víry by byla horší“. KT č. 38 najdete ve všech kostelích v ČR.

V zářijovém vydání časopisu Diagnóza v ošetřovatelství opět najdete kazuistiku z oblasti hospicové péče a aktuální informace z APHPP.