Je GHANA hrobem bílého muže?

Dne 14.4.2015 od 18 hodin se v Centru domácí hospicové péče koná přednáška vandráka Michala Skalky o tom, jak je velký slon na 30 metrů, jak (ne)oškubávají černí bílé, jaký lump byl oblíbený hrdina Robinson Crusoe a spoustě dalších věcí neslýchaných a nevídaných.
Michal Skalka – nevyhýbá se cestování s kamarády i bez nich.Potkal tak slony v Ghaně, procházel prastaré indiánské vykopávky v Kolumbii, pil rum v Santo Domingu, hledal šípové žáby na Kostarice, živořil v Limě a hlavně si všude užíval. Jeho malým (ne)cestovním heslem je :“Člověk nemá sedět na jednom místě, on by neměl sedět nikde.“

Ing. Michal Skalka, vedoucí pracoviště ekologické výchovy, Správa Krkonošského národního parku
www.krnap.cz

Pozvánka Ghana