Jana Sieberová oceněna medailí hejtmana Královéhradeckého kraje

Na základě nominací od široké veřejnosti dnes již tradičně uděloval hejtman Královéhradeckého kraje ocenění krajským občanům, v podobě pamětní medaile. Mezi oceněnými byla také zakladatelka Duhy, paní Jana Sieberová. Hejtman Jiří Štěpán jí předal medaili za obětavou pomoc druhým a rozvoj hospicové péče v kraji. „To vyznamenání náleží celému našemu hospicovému týmu, který pečuje o pacienty, i všem podporovatelům a dárcům, kteří umožňují existenci naší služby,“ řekla k převzetí pamětní medaile Jana Sieberová.