Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadační fond Atýsek Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Jak nás najdete

Centrum domácí hospicové péče

Riegrova 655, 508 01 Hořice

 

Příjezd autem od Hradec Králové a Jičína:

Pojedete po náměstí nahoru, na konci náměstí jedete vpravo po hlavní silnici, po cca 200 metrech pokračujete na křižovatce rovně do Riegrovy ulice / hlavní silnice uhýbá vlevo směr Dvůr Králové /, cca po 200 m uvidíte areál Městské nemocnice, po ohlášení na vrátnici vjedete nebo vejdete do areálu nemocnice a držíte se vpravo, šipky Vás dovedou k našemu objektu, který je umístěný vpravo v zahradě nemocnice mezi stromy.

Příjezd od Dvora Králové:

Sjedete dolů do Hořic po trati 300 zatáček G. Havla, dole pod kopcem odbočíte prudce vlevo a po 200 m uvidíte areál nemocnice.

Příiezd od Nové Paky a L. Bělohrad:

Sjíždíte do Hořic po trati 300 zatáček G. Havla / ! pozor jedete proti směru občas se objevujících rychlých motocyklů /, přijedete na náměstí, které přejedete rovně směr Dvůr Králové a asi po 200 m se na další křižovatce držte rovně a po 200 m uvidíte areál nemocnice.

Mapka:

Zde máte odkaz na interaktivní mapku: 

http://www.mapy.cz/s/83PZ