Jak Duha hospodaří s penězi od dárců ?

Myslíme si, že  bude dobré poinformovat ty z Vás, kteří finančně o.s. Duha podporujete.

Počáteční vklad  byl 😯 tisíc Kč. Za odvoz darovaného kancelářského  nábytku z Prahy jsme zaplatili 2 500 Kč. Rekonstrukce darovaných židlí z DD –  3000 Kč , cena barvy při malování – 2 500 Kč.

FN HK nám výhodně prodala 5 šatních skříněk pro sestry, dvojdřez s kuchyňskou linkou do desinfekční místnosti , sestavu  knihovny, která je již umístěna v chodbě „hospicového pavilonu“-  vše v ceně 2 2OO Kč.

Celkové výdaje – 1O 2OO Kč.

Děkujeme Vám všem, kteří nám i nadále projevujete svou přízeň.  Vždyť se  v Hořicích daří budovat hospicové zázemí i bez státních dotací !  Je vidět, že osud umírajících nám společně není nijak  lhostejný !