06. 10. 2009, 15:30

Jak Duha hospodaří s penězi od dárců ?

Myslíme si, že  bude dobré poinformovat ty z Vás, kteří finančně o.s. Duha podporujete.      Počáteční vklad  byl 8O tisíc Kč. Za odvoz darovaného kancelářského  nábytku z Prahy jsme zaplatili 2 500 Kč. Rekonstrukce darovaných židlí z DD -  3000 Kč , cena barvy při malování - 2 500 Kč.       FN HK nám výhodně prodala 5 šatních skříněk pro sestry, dvojdřez s kuchyňskou linkou do desinfekční místnosti , sestavu  knihovny, která je již umístěna v chodbě "hospicového pavilonu"-  vše v ceně 2 2OO Kč.      Celkové výdaje - 1O 2OO Kč.     Děkujeme Vám všem, kteří nám i nadále projevujete svou přízeň.  Vždyť se  v Hořicích daří budovat hospicové zázemí i bez státních dotací !  Je vidět, že osud umírajících nám společně není nijak  lhostejný !